a
a a
© 2017 זכויות נפגעי תאונות עבודה – אורי דלאל עורך דין - תוכן האתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני באמצעות עורך דין
a
a

03-9405454

התקשרו לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

9:00 - 18:00

זמינים לכל שאלה בימי א-ה

 

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין ביטוח לאומי

נפגעתם בתאונת עבודה ? לבחירת עורך הדין אשר ייצג אתכם עשויה להיות השפעה משמעותית בדבר מימוש ומיצוי זכויותיכם. במאמר זה ננסה לספק לכם טיפים והמלצות לבחירת עורך דין תאונות עבודה המתאים עבורכם.

עורך דין תביעות תאונות עבודה

תאונת עבודה עשויה לגרום לפגיעה בלתי הפיכה המלווה לעיתים באובדן כושר עבודה ואף נכות עם הגבלה תפקודית הגורמת לשינוי כל אורחות חייו של הנפגע. על כן לא ניתן להדגיש מספיק את הצורך בפנייה לעורך דין תאונות עבודה אשר יוכל לייצג את האינטרסים של הנפגע נאמנה ולפעול למימוש מלוא זכויותיו של הנפגע בגין תאונת עבודה.

ייצוג ראוי והולם בתביעות בגין תאונות עבודה יכול להשליך בצורה משמעותית מאוד על הזכאות לפיצוי, גובה הפיצוי, התגמולים שישלומו על ידי ביטוח לאומי ועוד.

עורך דין תביעות תאונות עבודה מנוסה יידע לבנות את התיק בצורה מתאימה כדי להשיג עבור הנפגע פיצוי אופטימאלי, ובכלל זה תשאול הנפגע, בירור העובדות הרלוואנטיות, איסוף כל המסמכים הנדרשים, טיפול בבירוקרטיה לרבות מילוי טפסים והגשתם, איתור עדים, הכנת התשתית הרפואית אשר תאפשר קביעת אחוזי נכות, הכנת תביעה ראויה, וכמובן ייצוג בבתי המשפט, בתי הדין ובועדות הרפואיות מטעם הביטוח הלאומי.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים עורכי דין תביעות תאונות עבודה ?

לפני שבוחרים עורך דין לתאונות עבודה מומלץ לברר מה מידת הוותק שלו וניסיונו, מה מידת הניסיון שלו בתחום הספציפי של נפגעי עבודה ובכמה נפגעי עבודה טיפל, באיזה סוג תאונות עבודה טיפל, באילו תחומים נוספים עוסק עורך הדין, מהן הצלחותיו, מאמרים שכתב, פסקי דין של המשרד ועוד.

כמו כן, מומלץ לבדוק האם עורך הדין עוסק הן בתביעות מול ביטוח לאומי והן בתביעות נזיקין, כדי שכל התביעות (העשויות להשליך אחת על השנייה) ירוכזו על ידי אותו בעל מקצוע.

וכמובן, שאין תחליף להתרשמות הישירה שלכם מעורך הדין. מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית בה תעלו את כל השאלות שלכם, ותוכלו להתרשם האם עורך הדין בקיא בהליכים, מכיר את סוג הפגיעה, מה מידת הכימיה שלכם עם עורך הדין (שהרי הוא צפוי לייצג אתכם בתביעות אשר לעיתים עשויות להימשך זמן רב) ועוד.

 זכור: במידה ונפגעת בתאונת עבודה מומלץ להתייעץ עם עו"ד תאונות עבודה כבר מתחילת ההליכים וזאת בכדי שניתן יהיה לממש את מלוא זכויות הנפגע כהלכה. לעיתים נקיטת פעולות ללא ייעוץ הולם עשויה לחרוץ את גורל התביעה ולהוביל למצב שבו הנפגע יוותר מול שוקת שבורה.

עורך דין תאונות עבודה צריך להיות בעל ניסיון נרחב מאוד בתחום הנזיקין (בדגש על נזקי גוף), ביטוח לאומי ותביעות ביטוח. עורך דין לתאונות עבודה יוכל לפעול למימוש זכויותיו של נפגע בעבודה הן מול ביטוח לאומי תוך קביעת אחוזי נכות ותגמולים הולמים, הן בתביעות נזיקין באותם מקרים שתאונת עבודה נגרמה כתוצאה מרשלנות או מחדל של צד ג' כלשהו (כגון תביעות נגד המעביד) והן מול חברות ביטוח במידה והנפגע בוטח בפוליסת ביטוח רלוואנטית כגון אובדן כושר עבודה או נכות תאונתית.

עורך דין תאונות עבודה לצורך מימוש זכויות

בשנים האחרונות אנו עדים לכל מיני מרכזים למימוש זכויות המציעים לטפל בנפגעים אשר עברו תאונת עבודה. חשוב לדעת כי כל אותם גופים למיניהם אינם רשאים לבצע פעולות המיוחדות על פי דין לעורכי דין. כך לדוגמא הם אינם רשאים כמובן לייצג בבתי המשפט ובבתי הדין לעבודה ולהגיש כתבי תביעה, הם גם אינם רשאים לייצג בועדות רפואיות של ביטוח לאומי ובערעורים על ועדות רפואיות, וזאת בניגוד לעורכי דין הרשאים לטעון ולייצג בפני ועדות רפואיות.

זכור: פנייה מוקדמת ככל הניתן לצורך התייעצות עם עורך דין תאונות עבודה וביטוח לאומי הבקיא בתחום עשויה למנוע טעויות שלא ניתן לתקנם בשלבים מאוחרים יותר.

ניסיון משרדנו בתביעות תאונות עבודה וביטוח לאומי

משרדנו מייצג נפגעים בלבד בתביעות תאונות עבודה, תביעות נזיקין ותביעות נגד ביטוח לאומי מזה כ-14 שנים. משרדנו ייצג אלפי נפגעים והשיג תקבולים בסך של עשרות מיליוני ש"ח עבור לקוחות המשרד. משרדנו מספק ייצוג מלא ומקיף מתחילת ההליכים החל משלב מילוי הטפסים והגשת התביעות לביטוח לאומי, הכנת התיק הרפואי, הפנייה לחוות דעת רפואיות, ייצוג בועדה רפואית, ייצוג בועדה לעררים, ערעור לבית הדין לעבודה, תביעות לבתי הדין לעבודה, תביעות נזיקין מורכבות וניהול תביעות אזרחיות לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף קשים בכל הערכאות.

במידה ונפגעת מתאונת עבודה ניתן לפנות לייעוץ ראשוני ללא התחייבות לעו"ד אורי דלאל בטל': 0544485312 או דרך תיבת צור קשר. 

No Comments

Leave a Comment

Call Now Button